Vi finns i din ficka!

Vi finns i din ficka!

  Vill du ringa, så svarar vi på 031-3000 400
  Vill du maila, så når du oss på info@proffskommunikation.se
  Vill du faxa, så gör du det på 031-3000 449
  Vill du skicka ett brev eller komma 
förbi så hittar du oss här:

      Proffs Kommunikation
      Elof Lindälvs gata 13
      414 58 Göteborg

 


Visa större karta

Du kan använda samma kontaktuppgifter för att kontakta alla
  bolag i Proffsfamiljen:

  Proffs Kommunikation Sverige AB
  Proffs Kommunikation Utveckling AB
  Proffs Holding AB

 

Kontaktinformation
Här hittar du telefonnummer och mailadresser till alla som jobbar hos oss, 
men klicka gärna på ansiktena längst upp på sidan så hittar du mer info!

Henrik Jalvin

CEO
031-30 00 401
henrik.jalvin@proffskommunikation.se

Magnus Etteklint

Personel Manager
031-30 00 402
magnus.etteklint@proffskommunikation.se

Jonas Larsson

IT Manager
031-30 00 413
jonas.larsson@proffskommunikation.se

Tomas Hultkrantz

Administrative Manager
031-30 00 406
tomas.hultkrantz@proffskommunikation.se

Emma Klüft

Support
031-30 00 417
emma.kluft@proffskommunikation.se

Peter Valtersson

IT Development
031-30 00 418
peter.valtersson@proffskommunikation.se

     

Simon Soltan Zadeh

Account Manager
031-30 00 407
simon.soltanzadeh@proffskommunikation.se

Adam Albertsson

Account Manager
031-30 00 408
adam.albertsson@proffskommunikation.se

Milad Mehrparvar

Account Manager
031-30 00 405
milad.mehrparvar@proffskommunikation.se

Adam Leidenkrantz

Kundtjänstkoordinator
031-30 00 420
adam.leidenkrantz@proffskommunikation.se

Philip Lenell

Account Manager
031-30 00 433
philip.lenell@proffskommunikation.se

Samson Muvunyi

Account Manager
031-30 00 422
samson.muvunyi@proffskommunikation.se

Ida Forsström

Kundtjänstkoordinator
031-30 00 424
ida.forsstrom@proffskommunikation.se

Patrik Sand

Account Manager
031-30 00 419
patrik.sand@proffskommunikation.se

Max Meijer

Account Manager
031-30 00 414
max.meijer@proffskommunikation.se

Johan Persson

Account Manager
031-30 00 431
Johan.persson@proffskommunikation.se

Mattias Persson

Account Manager
031-30 00 415
mattias.persson@proffskommunikation.se

Ali Taalomi

Account Manager
031-30 00 416
ali.taalomi@proffskommunikation.se

Josef Chentof

Account Manager
031-30 00 421
josef.chentof@proffskommunikation.se

Jonathan Gnista

Account Manager
031-30 00 427
jonathan.gnista@proffskommunikation.se

Patrick Abika

Account Manager
031-30 00 423
patrick.abika@proffskommunikation.se

Marcus Andersson

Account Manager
031-30 00 429
marcus.andersson@proffskommunikation.se

Robin Drugge

Account Manager
031-30 00 428
robin.drugge@proffskommunikation.se

Marcus Gummesson

Account Manager
031-30 00 432
marcus.gummesson@proffskommunikation.se

Andreas Ankar

Account Manager
031-30 00 409
andreas.ankar@proffskommunikation.se

 

 

   
 
Vill du skicka ett fax så gör du det på 031-3000 449

Startsidan | Service | Shop | Kontakt Jobba hos oss

Proffs Kommunikation AB Elof Lindälvs gata 13 414 58 Göteborg Tel. 031-3000400 Fax. 031-3000449 info@proffskommunikation.se